Plugins - SVG Support - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (168 entries)

en: Legacy Settings
fa: تنظیمات میراث

en: Danger Zone
fa: منطقه خطر

en: SVG Support: SVG Sanitizer library not found. Some features may be limited.
fa: پشتیبانی SVG: کتابخانه SVG Sanitizer یافت نشد. برخی از ویژگی ها ممکن است محدود باشد.

en: SVG sanitization failed for security reasons.
fa: پاکسازی SVG به دلایل امنیتی ناموفق بود.

en: Unable to save sanitized SVG file.
fa: فایل SVG پاکسازی شده ذخیره نمی شود.

en: Unable to read SVG file for sanitization.
fa: خواندن فایل SVG برای پاکسازی امکان پذیر نیست.

en: File is not a valid SVG.
fa: فایل یک SVG معتبر نیست.

en: Security check failed.
fa: بررسی امنیتی انجام نشد.

en: When enabled, only the first SVG in a .style-svg container will be inlined. Useful for Gutenberg Cover blocks with nested SVG images.
fa: وقتی فعال باشد، فقط اولین SVG در یک ظرف .style-svg به صورت خطی قرار می گیرد. برای بلوک های پوشش گوتنبرگ با تصاویر SVG تو در تو مفید است.

en: Skip Nested SVGs
fa: از SVG های تودرتو رد شوید

note: translators: %1$s: Opening strong tag, %2$s: Closing strong tag, %3$s: Opening anchor tag for rating link, %4$s: Closing anchor tag
en: If you like %1$sSVG Support%2$s please leave a %3$s★★★★★%4$s rating. A huge thanks in advance!
fa: اگر %1$sSVG پشتیبانی%2$s را دوست دارید، لطفاً یک رتبه %3$s★★★★★%4$s بگذارید. پیشاپیش یک تشکر فراوان!

en: Follow Benbodhi on:
fa: بنبودی را دنبال کنید:

en: Twitter
fa: توییتر

en: ShortPixel logo
fa: لوگوی ShortPixel

en: Warpcast
fa: وارپکست

en: Select the user roles that are allowed to upload SVG files.
fa: نقش های کاربری که مجاز به آپلود فایل های SVG هستند را انتخاب کنید.

en: Select the user roles that should bypass SVG sanitization.
fa: نقش های کاربری را انتخاب کنید که پاکسازی SVG برای آنها اعمال نشود.

en: Plugin can now go any level down to find your SVG! It will keep looking as long as the element with the target class has children. If it finds any IMG tags with .svg in the src URL, it will replace the IMG tag with your SVG code.
fa: افزونه اکنون می تواند برای یافتن SVG شما به هر سطحی پایین بیاید! تا زمانی که عنصر با کلاس هدف دارای فرزند باشد، به جستجو ادامه خواهد داد. اگر هر تگ IMG با .svg را در پیوند src بیابد، کد SVG شما را جایگزین تگ IMG می کند.

en: Checking this will automatically add the SVG class to ALL image tags containing SVG file sources in the rendered HTML via javascript and will therefore render all of your SVG files inline.
fa: بررسی این مورد به طور خودکار کلاس SVG را به همه تگ های تصویر حاوی منابع فایل SVG در HTML رندر شده از طریق جاوا اسکریپت اضافه می کند و بنابراین همه فایل های SVG شما را به صورت درون خطی نمایش می دهد.

en: Use case scenario: When using a visual builder such as in the Divi Theme or The Divi Builder, the class is not automatically added with the "Automatically insert class?" option selected or the builder module doesn't give you the option to manually add a CSS class directly to your image.
fa: سناریوی مورد استفاده: هنگام استفاده از سازنده بصری مانند Divi Theme یا The Divi Builder، کلاس به طور خودکار با "درج خودکار کلاس؟" اضافه نمی شود. گزینه انتخاب شده یا ماژول سازنده این گزینه را به شما نمی دهد که به صورت دستی یک کلاس CSS را مستقیماً به تصویر خود اضافه کنید.

en: Now, embed your SVG image like a standard image with the addition of adding the class
fa: اکنون، تصویر SVG خود را مانند یک تصویر استاندارد با اضافه کردن کلاس جاسازی کنید

en: (or your custom class from above) to any IMG tags that you want this plugin to swap out with your actual SVG code.
fa: (یا کلاس سفارشی شما از بالا) به هر تگ IMG که می خواهید این افزونه با کد SVG واقعی شما تعویض کند.

en: The main purpose of this is to allow styling of SVG elements. Usually your styling options are restricted when using
fa: هدف اصلی این است که امکان استایل سازی عناصر SVG را فراهم کند. معمولاً گزینه های استایل شما هنگام استفاده محدود می شود

en: class with your complete SVG.
fa: کلاس با SVG کامل شما.

en: by typing it here. Leave blank to use the default class.
fa: با تایپ آن در اینجا برای استفاده از کلاس پیش فرض خالی بگذارید.

en: You can change it to your own class such as
fa: می توانید آن را به کلاس خود تغییر دهید مانند

en: The default target class is
fa: کلاس هدف پیش فرض است

en: Use with caution!
fa: با احتیاط استفاده کنید!

en: please consider leaving a
fa: لطفا ترک a را در نظر بگیرید

en: If you like
fa: اگر دوست دارید

en: tags alone.
fa: برچسب ها به تنهایی

en: img
fa: تصویر

en: object
fa: آبجکت

en: embed
fa: جاسازی

en: to your IMG elements, this plugin dynamically replaces any IMG elements containing the
fa: برای عناصر IMG شما، این افزونه به صورت پویا جایگزین هر عنصر IMG حاوی

en: When you enable advanced mode, this plugin not only provides SVG Support like the name says, it also allows you to easily embed your full SVG file's code using a simple IMG tag. By adding the class
fa: هنگامی که حالت پیشرفته را فعال می کنید، این افزونه نه تنها مانند نامش پشتیبانی SVG را ارائه می دهد، بلکه به شما این امکان را می دهد که به راحتی کد فایل SVG خود را با استفاده از یک تگ ساده IMG جاسازی کنید. با اضافه کردن کلاس

en: Now you can, easily!
fa: حالا شما می توانید، به راحتی!

en: When using SVG images on your WordPress site, it can be hard to style elements within the SVG using CSS.
fa: هنگام استفاده از تصاویر SVG در سایت وردپرس خود، استایل دادن به عناصر در SVG با استفاده از CSS ممکن است دشوار باشد.

en: Restrict SVG Uploads to?
fa: بارگذاری های SVG محدود شود؟

en: Do not sanitize for these roles
fa: برای این نقش ها پاکسازی نکنید

en: Use Vanilla JS?
fa: از Vanilla JS استفاده کنید

en: Delete all plugin's data during uninstallation process.
fa: تمام داده‌های افزونه را در طول فرآیند حذف، حذف کنید.

en: Sanitize SVG on Front-end
fa: SVG را در سمت کاربر پاکسازی کنید

en: Follow
fa: دنبال‌کنید

en: on Twitter
fa: در توییتر

en: You can even use the class on an outer container and it will traverse all child elements to find all of the IMG tags with SVG files in the src and replace them.
fa: حتی می‌توانید از کلاس در یک کانتینر بیرونی استفاده کنید و این از تمام عناصر فرزند عبور می کند تا همه تگ‌های IMG را با فایل‌های SVG در src پیدا کند و آنها را جایگزین کند.

en: Sanitize SVG files on upload
fa: فایل های SVG را هنگام آپلود پاکسازی کنید

en: - You can set this target class on any element and the script will traverse all children of that target element looking for IMG tags with SVG in the src to replace.
fa: شما می توانید این کلاس هدف را روی هر المانی تنظیم کنید و اسکریپت تمام فرزندان آن المان هدف را به دنبال برچسب های IMG با SVG در src برای جایگزینی طی می کند.

en: Minify SVG
fa: فشرده‌سازی SVG

en: Enabling this option will auto-minify all svg uploads.
fa: فعال کردن این گزینه قابلیت کم حجم سازی را برای بارگزاری تمامی فایلهای svg فعال میکند.

en: You can simply upload SVG files to your media library like any other image.<br>Make sure to select "Restrict to Administrators" if you only want to allow admins to upload SVG files.
fa: شما به سادگی می توانید فایل های SVG را مانند هر تصویر دیگری در کتابخانه رسانه خود بارگذاری کنید. <br>اگر فقط می‌خواهید به مدیران اجازه دهید فایل‌های SVG را بارگذاری کنند، حتماً «محدود به مدیران» را انتخاب کنید.

en: If you want to enable sanitization or minification of uploaded SVG files, please enable advanced settings and then enable sanitization and/or minification.
fa: اگر می‌خواهید پاکسازی یا فشرده‌سازی فایل‌های SVG آپلود شده را فعال کنید، لطفاً تنظیمات پیشرفته را فعال کنید و سپس پاکسازی و/یا فشرده‌سازی را فعال کنید.

en: You can set this target class on any element and the script will traverse all children of that target element looking for IMG tags with SVG in the src to replace.
fa: شما می توانید این کلاس هدف را روی هر عنصری تنظیم کنید و اسکریپت تمام فرزندان آن عنصر هدف را به دنبال برچسب های IMG با SVG در src برای جایگزینی طی می کند.

en: Leave a Review
fa: یک دیدگاه بگذارید

en: Having Issues?
fa: مشکلی دارید؟

en: You can also
fa: شما همچنین می توانید

en: I'm always happy to help out!
fa: من همیشه خوشحالم که کمک می کنم!

en: Load frontend CSS?
fa: CSS ظاهر، بارگذاری شود؟

en: A very small piece of code that helps with displaying SVGs on the frontend in some cases.
fa: یک قطعه کد بسیار کوچک که در برخی موارد به نمایش SVG ها در قسمت ظاهر سایت کمک می کند.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Donate using PayPal
fa: با استفاده از پی‌پال اهدا کنید

en: Visit The Support Forum
fa: مشاهده انجمن پشتیبانی

en: Donation Methods:
fa: روش‌های اهدا:

en: PayPal:
fa: پی پال:

en: Need to buy some crypto to donate?
fa: آیا نیاز به خرید مقداری ارز دیجیتال برای اهدا دارید؟

en: My Coinbase referral link will get $10 USD worth of BTC for free when you spend $100.
fa: لینک ارجاع کوین‌بیس من با هزینه 100 دلاری که 10 دلار بیت‌کوین به صورت رایگان دریافت می کنید.

en: (You don't need to send me that much though, anything is appreciated!)
fa: (البته نیازی نیست آنقدر برای من بفرستید، هر مقدار که باشد قابل تقدیر است!)

en: DONATIONS
fa: کمک‌های مالی

en: For more help, visit:
fa: برای راهنمایی بیشتر، به آدرس زیر مراجعه کنید:

en: <a target="_blank" href="https://wordpress.org/support/plugin/svg-support">SVG Support Forum</a>
fa: <a target="_blank" href="https://wordpress.org/support/plugin/svg-support">انجمن پشتیبانی SVG
    </a>

en: For help and more information, please check the help tab (top right of your screen).
fa: برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر، لطفاً برگه راهنما (بالا سمت راست صفحه نمایش خود) را بررسی کنید.

en: Send Some Love
fa: ارسال مقداری عشق

en: If you upgrade to a paid plan, I'll receive a small commission... And that's really nice!
fa: اگر به یک طرح پولی ارتقا دهید، کمیسیون کوچکی دریافت خواهم کرد... و این واقعاً خوب است!

en: Learn more about SVG Support on:
fa: در مورد پشتیبانی SVG بیشتر بدانید:

en: Thanks for your support, please consider donating.
fa: با تشکر از حمایت شما، لطفا کمک مالی را در نظر بگیرید.

note: Description of the plugin
en: Upload SVG files to the Media Library and render SVG files inline for direct styling/animation of an SVG's internal elements using CSS/JS.
fa: فایل‌های SVG را در کتابخانه رسانه بارگذاری کنید و فایل‌های SVG را به صورت درون خطی برای استایل‌سازی/انیمیشن کردن مستقیم عناصر داخلی SVG با استفاده از CSS/JS رندر کنید.

en: Donations
fa: کمک های مالی

en: Then there's the option of animating the SVG file itself. There is a number of online tools to do this, or you can use the software of your choice. Once your SVG is animated and ready to go, you then upload it like any other image to your WordPress media library. When you embed it on a page/post, you will need to make sure to add the class to the IMG tag so SVG Support can render it inline. This will ensure your animations are displayed.
fa: سپس گزینه متحرک سازی خود فایل SVG وجود دارد. تعدادی ابزار آنلاین برای این کار وجود دارد یا می توانید از نرم افزار مورد نظر خود استفاده کنید. هنگامی که SVG شما متحرک شد و آماده کار شد، آن را مانند هر تصویر دیگری در کتابخانه رسانه وردپرس خود آپلود می کنید. هنگامی که آن را در یک برگه/نوشته قرار می دهید، باید مطمئن شوید که کلاس را به تگ IMG اضافه می کنید تا پشتیبانی SVG بتواند آن را به صورت درون خطی ارائه کند. این کار باعث می شود انیمیشن های شما نمایش داده شوند.

en: This allows you to set your own custom class that you will use in your SVG source IMG tags that you would like rendered inline. For example, it might be easier for you to remember to add the class "inline-svg" or something, in which case you would use your desired class name in this field to be used across your site.
fa: این به شما امکان می دهد کلاس سفارشی خود را تنظیم کنید که در تگ های IMG منبع SVG خود که می خواهید به صورت درون خطی رندر شوند استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است برای شما راحت‌تر باشد که کلاس "inline-svg" یا چیزی را اضافه کنید، در این صورت از نام کلاس مورد نظر خود در این قسمت استفاده می‌کنید تا در سایت خود استفاده شود.

en: Automatically Insert Class:
fa: درج خودکار کلاس:

en: When this is checked, you won't have to add the class to your SVG files during the embed process in the editor. When you pick your SVG, it will be placed in the editor with just the SVG Support class and others stripped. It does not change existing code, it's only a helper to allow you to quickly embed your SVG files and have them render inline without having to fiddle with the classes.
fa: وقتی این علامت زده می شود، لازم نیست کلاس را در طول فرآیند جاسازی در ویرایشگر به فایل های SVG خود اضافه کنید. وقتی SVG خود را انتخاب می‌کنید، تنها با حذف کلاس SVG Support و سایر موارد در ویرایشگر قرار می‌گیرد. کد موجود را تغییر نمی‌دهد، فقط کمکی است که به شما امکان می‌دهد فایل‌های SVG خود را به سرعت جاسازی کنید و آنها را به صورت درون خطی رندر کنید، بدون اینکه با کلاس‌ها سر و کار داشته باشید.

en: Force Inline SVG:
fa: Inline SVG فوری:

en: Standard Usage
fa: استفاده استاندارد

en: Render SVG Inline
fa: رندر SVG Inline

en: Animation
fa: انیمیشن

en: So you want to animate your SVG?
fa: بنابراین می خواهید SVG خود را متحرک کنید؟

en: Featured Images
fa: تصاویر شاخص

en: Publish, Save Draft, or Update the post.
fa: انتشار، ذخیره پیش‌نویس، یا به‌روزرسانی نوشته.

en: This feature is to force all SVG files that are found in your site to be rendered inline. This can help if you aren't able to set a custom class on your IMG tags for some reason, usually when used in theme options or page builder elements.
fa: این ویژگی به این منظور است که تمام فایل‌های SVG که در سایت شما یافت می‌شوند مجبور می‌شوند به صورت درون خطی رندر شوند. اگر به دلایلی نمی‌توانید یک کلاس سفارشی روی برچسب‌های IMG خود تنظیم کنید، این می‌تواند معمولاً وقتی کمک کند که در گزینه‌های پوسته یا عناصر سازنده صفحه استفاده شود.

en: Make sure "Advanced Mode" is enabled.
fa: مطمئن شوید که "حالت پیشرفته" فعال است.

en: Add your featured SVG like you would any regular featured image format.
fa: SVG ویژه خود را مانند هر فرمت تصویر ویژه معمولی اضافه کنید.

en: Once the screen reloads, click the new checkbox below the featured image to render your SVG inline.
fa: پس از نوسازی مجدد صفحه، روی کادر انتخاب جدید زیر تصویر ویژه کلیک کنید تا SVG خود را به صورت درون خطی ارائه کنید.

en: Publish, Save Draft, or Update the post a final time to render the SVG inline.
fa: انتشار، ذخیره پیش نویس، یا به روز رسانی پست برای آخرین بار برای ارائه SVG درون خطی.

en: First, let's talk about using CSS or JS to target elements within your SVG.
fa: ابتدا اجازه دهید در مورد استفاده از CSS یا JS برای هدف قرار دادن عناصر در SVG صحبت کنیم.

en: You will likely need to set your own height and width in your CSS for SVG files to display correctly.
fa: احتمالاً باید ارتفاع و عرض را در CSS خود تنظیم کنید تا فایل های SVG به درستی نمایش داده شوند.

en: Your uploaded image needs to be an SVG file for this plugin to replace the img tag with the inline SVG code. It will not create SVG files for you.
fa: تصویر ارسال شده شما باید یک فایل SVG باشد تا این افزونه جایگزین تگ img با کد SVG درون خطی شود. این مورد فایل های SVG برای شما ایجاد نمی کند.

en: You can embed your SVG image like any standard image with the addition of adding the class <code>style-svg</code> (or your custom class) to any IMG tags that you want this plugin to swap out with your actual SVG code.
fa: می توانید تصویر SVG خود را مانند هر تصویر استانداردی با اضافه کردن کلاس <code>style-svg</code> (یا کلاس سفارشی خود) به هر تگ IMG که می خواهید این افزونه با کد SVG واقعی شما جایگزین کند، جاسازی کنید. .

en: You can use SVG files as featured images just like any other image format, with the addition of being able to render your featured SVG inline on a per-post basis.
fa: شما می‌توانید از فایل‌های SVG به‌عنوان تصاویر برجسته مانند هر فرمت تصویر دیگری استفاده کنید، و علاوه بر این، می‌توانید SVG ویژه خود را به‌صورت درون خطی در هر نوشته ارائه دهید.

en: To render your featured SVG inline:
fa: برای رندر SVG ویژه خود به صورت درون خطی:

en: There's a number of ways you can animate an SVG. You could use CSS or JS to target elements within your SVG or even embed the animations in the file itself. Whichever way you choose, there is always a little bit of preparation required before uploading your SVG to your media library.
fa: راه های مختلفی وجود دارد که می توانید یک SVG را متحرک کنید. می توانید از CSS یا JS برای هدف قرار دادن عناصر درون SVG خود استفاده کنید یا حتی انیمیشن ها را در خود فایل جاسازی کنید. هر راهی را که انتخاب کنید، همیشه قبل از آپلود SVG در کتابخانه رسانه، کمی آمادگی لازم است.

en: Before you upload your SVG, you're going to need some classes to target inside your SVG. To do this, open your SVG file in the code editor of choice (I use Sublime Text). You will see each element within your SVG file written in XML code. Each little part of your SVG has it's own bit of code, so it's up to you which ones you want to target. It's in here that you'll place your new classes on each element you want to target.
fa: قبل از اینکه SVG خود را آپلود کنید، به چند کلاس برای هدف گذاری در SVG خود نیاز دارید. برای انجام این کار، فایل SVG خود را در ویرایشگر کد انتخابی باز کنید (من از Sublime Text استفاده می کنم). هر عنصر را در فایل SVG خود خواهید دید که با کد XML نوشته شده است. هر بخش کوچکی از SVG شما بیت کد مخصوص به خود را دارد، بنابراین بستگی به شما دارد که کدام کد را هدف قرار دهید.

en: The Settings
fa: تنظیمات

en: Restrict To Administrators:
fa: محدود به مدیران:

en: Enable Advanced Mode:
fa: فعال‌کردن حالت پیشرفته:

en: CSS Class To Target:
fa: کلاس CSS برای هدف:

en: When using SVG files like regular images just isn't enough ;)
fa: وقتی از فایل های SVG مانند تصاویر معمولی استفاده می کنید کافی نیست ;)

en: Enabling "Advanced Mode" displays options to give you more control over how you use SVG files on your site. It also includes extra JS on the front end, so leave this disabled unless you're actually using any of the advanced features.
fa: فعال کردن «حالت پیشرفته» گزینه‌هایی را نمایش می‌دهد تا کنترل بیشتری بر نحوه استفاده از فایل‌های SVG در سایت خود داشته باشید. همچنین شامل JS اضافی در قسمت سمت کاربر است، بنابراین این را غیرفعال کنید مگر اینکه واقعاً از یکی از ویژگی‌های پیشرفته استفاده کنید.

en: Output JS in Footer:
fa: خروجی JS در پاورقی:

en: This setting allows you to choose whether the SVG Support JS file is enqueued in the header or the footer of the site. Usually you would enqueue in the footer unless you need it to be loaded sooner for some reason.
fa: این تنظیم به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که فایل SVG Support JS در سربرگ یا پاورقی سایت قرار بگیرد. معمولاً در پاورقی قرار می گیرد مگر اینکه به دلایلی نیاز داشته باشید که زودتر بارگذاری شود.

en: Use Expanded JS:
fa: از Expanded JS استفاده کنید:

en: So let's get into some more details! Simply click the tabs to the left to get more of an understanding of how powerful SVG Support is.
fa: پس بیایید وارد جزئیات بیشتری شویم! به سادگی روی برگه های سمت چپ کلیک کنید تا درک بیشتری از قدرت پشتیبانی SVG دریافت کنید.

en: Even this most basic of usage is very powerful for modern websites, however, there's lots of cool stuff you can do with SVG files!
fa: حتی این ابتدایی ترین استفاده برای وب سایت های مدرن بسیار قدرتمند است، با این حال، کارهای جالب زیادی وجود دارد که می توانید با فایل های SVG انجام دهید!

en: SVG files are actually XML code, so allowing regular users to upload them can pose serious security risks. Please leave this checked unless you really know what you're doing.
fa: فایل های SVG در واقع کد XML هستند، بنابراین اجازه دادن به کاربران عادی برای آپلود آنها می تواند خطرات امنیتی جدی ایجاد کند. لطفاً این را علامت بزنید مگر اینکه واقعاً بدانید دارید چه می‌کنید.

en: At it's core, SVG Support allows you to upload SVG files and use them as you would any regular image with the added benefit of being scalable and looking great on any screen size, no matter what size it's displayed. Additionally, SVG file sizes are (more often than not) much smaller than conventional image formats.
fa: در اصل، پشتیبانی SVG به شما امکان می دهد فایل های SVG را آپلود کنید و از آنها مانند هر تصویر معمولی استفاده کنید، با مزیت مقیاس پذیر بودن و عالی به نظر رسیدن در هر اندازه صفحه نمایش، صرف نظر از اندازه ای که نمایش داده می شود. علاوه بر این، اندازه فایل های SVG (اغلب) بسیار کوچکتر از فرمت های تصویر معمولی است.

en: SVG Support features an "Advanced Mode" which toggles extra features, allowing you to take more control of how your SVG files are used. By rendering SVG files inline, it opens up a huge number of possibilities including animations, embedded links within the SVG, odd shaped link areas, custom CSS targeting elements within the SVG and  whole lot more!
fa: پشتیبانی SVG دارای یک "حالت پیشرفته" است که ویژگی های اضافی را تغییر می دهد و به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر نحوه استفاده از فایل های SVG خود داشته باشید. با رندر کردن فایل های SVG به صورت درون خطی، تعداد زیادی از امکانات از جمله انیمیشن ها، لینک های تعبیه شده در SVG، مناطق پیوند شکل عجیب و غریب، عناصر هدف CSS سفارشی در SVG و بسیاری موارد دیگر را باز می کند!

en: This setting gives you the choice of JS file that is enqueued, the full expanded version or the minified version. You would usually enqueue the minified version, but if you want to bundle the JS file using a caching or minification plugin or similar, then you might want to enqueue the expanded, non-minified version.
fa: این تنظیم به شما امکان انتخاب فایل JS را می دهد که در صف قرار دارد، نسخه کامل گسترش یافته یا نسخه کوچک شده. معمولاً نسخه کوچک‌سازی شده را در صف قرار می‌دهید، اما اگر می‌خواهید فایل JS را با استفاده از یک افزونه حافظه پنهان یا کوچک‌سازی یا موارد مشابه باندل کنید، ممکن است بخواهید نسخه توسعه‌یافته و غیر کوچک‌شده را در نوبت قرار دهید.

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: An online tool to optimize your SVG files.
fa: یک ابزار آنلاین برای بهینه سازی فایل های SVG شما.

en: Force all SVG files to be rendered inline
fa: تمام فایل های SVG را مجبور کنید که به صورت درون خطی ارائه شوند

en: Animate and Optimize your SVG files using these open source projects
fa: با استفاده از این پروژه های منبع باز، فایل های SVG خود را متحرک و بهینه کنید

en: Upload your SVG files and use the tools provided to animate strokes.
fa: فایل های SVG خود را آپلود کنید و از ابزارهای ارائه شده برای متحرک سازی استروک ها استفاده کنید.

en: Use Expanded JS?
fa: از Expanded JS استفاده می کنید؟

en: Force Inline SVG?
fa: Inline SVG فوری؟

en: SVG Support Settings
fa: تنظیمات پشتیبانی SVG

en: Compress and Optimize Images with ShortPixel
fa: فشرده‌سازی و بهینه‌سازی تصاویر با ShortPixel

en: Try ShortPixel WordPress Plugin for FREE
fa: افزونه وردپرس ShortPixel را به صورت رایگان امتحان کنید

en: SVG Support Features
fa: ویژگی‌های پشتیبانی SVG

en: Now that you've set up SVG Support on your site, it's time to look at optimizing your existing images (jpg & png).
fa: اکنون که پشتیبانی SVG را در سایت خود راه اندازی کرده اید، وقت آن است که به بهینه سازی تصاویر موجود خود (jpg و png) نگاه کنید.

en: ShortPixel improves website performance by reducing the size of your images. The results are no different in quality from the original, plus your originals are stored in a backup folder for you.
fa: ShortPixel با کاهش اندازه تصاویر شما عملکرد وب سایت را بهبود می بخشد. نتایج از نظر کیفیت با نسخه اصلی تفاوتی ندارند، به علاوه نسخه های اصلی شما در یک پوشه پشتیبان برای شما ذخیره می شوند.

en: Ratings & Reviews
fa: امتیاز‌دهی‌ها و نظر‌ها

en: rating.
fa: امتیاز.

en: A huge thanks in advance!
fa: پیشاپیش سپاسگزارم!

en: Enable Advanced Mode?
fa: حالت پیشرفته فعال شود؟

en: Advanced Usage
fa: استفاده پیشرفته

en: Basic Use
fa: استفاده پایه

en: Advanced Mode
fa: حالت پیشرفته

en: Inline SVG featured image support
fa: پشتیبانی از تصویر ویژه SVG درون خطی

en: Render this SVG inline (advanced)
fa: رندر این SVG درون خطی (پیشرفته)

en: Use odd shapes as links
fa: از اشکال عجیب و غریب به عنوان پیوند استفاده کنید

en: You can simply upload SVG files to your media library like any other image. Make sure to select "Restrict to Administrators" if you only want to allow admins to upload SVG files.
fa: شما به سادگی می توانید فایل های SVG را مانند هر تصویر دیگری در کتابخانه رسانه خود آپلود کنید. اگر فقط می‌خواهید به مدیران اجازه دهید فایل‌های SVG را آپلود کنند، مطمئن شوید که «محدود به مدیران» را انتخاب کنید.

en: Style SVG elements using CSS
fa: به عناصر SVG با استفاده از CSS استایل دهید

en: Animate SVG using CSS or JS
fa: SVG را با استفاده از CSS یا JS متحرک کنید

note: Plugin Name of the plugin
en: SVG Support
fa: پشتیبانی از SVG

en: You can't play with this.
fa: شما نمی توانید با این بازی کنید.

en: Get Support
fa: دریافت پشتیبانی

en: Donate to author
fa: به نویسنده اهدا کنید

en: SVG Support Settings and Usage
fa: تنظیمات و استفاده از پشتیبانی SVG

en: Introduction
fa: معرفی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Yes
fa: بله

en: Output JS in Footer?
fa: خروجی JS در پاورقی؟

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Usage
fa: استفاده

en: For example:
fa: مثلا:

en: or
fa: یا

en: SVG Support for your media library
fa: پشتیبانی از SVG برای کتابخانه رسانه شما

en: Restrict to Administrators only
fa: محدود به مدیران

en: About The Plugin
fa: درباره افزونه

en: The WordPress Plugin Repository
fa: مخزن افزونه وردپرس

en: Need help?
fa: به راهنمایی نیاز دارید؟

en: Benbodhi
fa: بنبودی

en: Please Note:
fa: لطفا توجه داشته باشید:

en: - You will need to set your own height and width in your CSS for SVG files to display correctly.
fa: - برای نمایش صحیح فایل های SVG باید ارتفاع و عرض را در CSS خود تنظیم کنید.

en: Automatically insert class?
fa: درج خودکار کلاس؟

en: CSS Class to target
fa: کلاس CSS برای هدف

en: The whole IMG tag element will now be dynamically replaced by the actual code of your SVG, making the inner content targetable.
fa: اکنون کل عنصر تگ IMG به صورت پویا با کد فعلی SVG شما جایگزین می شود و محتوای داخلی را هدفگذاری می کند.

en: This allows you to target elements within your SVG using CSS.
fa: این به شما اجازه می دهد تا با استفاده از CSS عناصر درون SVG خود را هدف قرار دهید.

en: - Your uploaded image needs to be an SVG file for this plugin to replace the img tag with the inline SVG code. It will not create SVG files for you.
fa: - تصویر آپلود شده شما باید یک فایل SVG باشد تا این افزونه جایگزین تگ img با کد SVG درون خطی شود. این مورد فایل های SVG برای شما ایجاد نمی کند.
